Login    Heslo    

Základní informace o akci:
Letní tábor 2018


  Podívejte se na informace o četách.
 

Termín: 5.8.2018 - 18.8.2018

Cena: 4.000,- (možnost slev - včasné zaplacení, sourozenci)

Hlavní vedoucí: pplk. Jiří Streit

Info: br>

Informace pro rodiče
budíček je v 7:30 hod. a večerka ve 22:00 hod. Denní i noční činnost zabezpečuje mladý kolektiv vedoucích pod dohledem zkušených matadorů ve věku 18 až 5X let. Někteří členové velení jsou příslušníky Českého střeleckého svazu. Zároveň průběžně využíváme externích spolupracovníků k teoretickým i praktickým ukázkám z oboru.
Při akcích využíváme airsoftové zbraně a ochranné brýle. V případě, že zájemce nemá vlastní, bude mu zapůjčena z depozitáře II. BZU. Osobní zbraně jsou však vítány.
Pokud máte zájem o radu nebo pomoc při jejich výběru, neváhejte nás kontaktovat.

Dokumenty: odkazy na ně budou rozeslány elektronickou poštou. V případě potřeby je můžete stáhnout zde.
Základní informace
Nástupní list (Potřebné informace)
Bezinfekčnost (Písemné prohlášení rodičů - vyplňte těsně před odjezdem)
Zdravotní informace (Zdravotní posudek lékaře!!)
Denní řád LVT
Závazná přihláška - bude zaslaná e-mailem po přihlášení se na akci (viz. níže)

Doprava: vlakem ČD z Prahy (batožiny budou převezeny autem na místo konání akce)
finální část cesty busem

Ubytování: v chatičkách pro čtyři děti, spí se na palandách s matracemi ve vlastních spacácích (nutné vlastní prostěradlo). Část starších bude spát v podsadových stanech po dvou. Sprchy jsou v zastřešeném objektu s tekoucí vodou, toalety oddělené (chlapci/dívky).

Strava: 5x denně včetně pitného režimu, z vlastních ešusů. Jídelna a místnost pro hry se nacházejí ve velkém srubu. Vaří kuchař v polní kuchyni, případně na sporáku. Pomocné kuchyňské práce vykonává pomocník v kuchyni a služební četa.

Forma: jde o klasický letní tábor pro cca 30 dětí ve věku 8-16 let. Účastníci jsou rozděleni rovnoměrně (věkově) do čet (oddílů). Tábora se zúčastní cca 10 dospělých osob, které dohlíží na bezpečnost dětí a hladký průběh letního tábora. Zúčastní se rovněž proškolený zdravotník se zkušenostmi z hromadných akcí (sportovní utkání, apod.).

Program: tábornické dovednosti, vojenský výcvik, hry, soutěže, listí, airsoft, koupání, putovní akce, nocování pod širým nebem, pomoc se zajištěním chodu tábora (hlídky, služební oddíl).

Kdo se o děti stará: kolektiv zkušených vedoucích a praktikantů z.s. Máme mnohaletou zkušenost s pořádáním letních a zimních táborů. Každý dospělý účastník tábora má zdravotní potvrzení pro práci s dětmi. Oddíloví vedoucí absolvovali Základní normu zdravotních dovedností, zdravotník je odborně vyškolen.
Hlavní vedoucí má atestaci "Hlavního vedoucího" od akreditované organizace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


   
Zdravotní karta
  zdravotní informace (bude Vám zaslána emailem s ostatními dokumenty) nám neposílejte, odevzdáte je vyplněné až při odjezdu účastníka na tábor. Nezapomeňte, že zdravotní informace dítěte obsahuje i potvrzení od lékaře! Společně se zdravotními informacemi je nutné našemu zdravotníkovi odevzdat též kopii kartičky zdravotní pojišťovny, vyplněnou bezinfekčnost.
Bez těchto formalit nemůžeme Vaše dítě na tábor přijmout!
Na příslušné místo v bezinfekčnosti laskavě zaznamenejte informaci o rychlém spojení na rodiče v době konání tábora, dále ostatní aktuální informace, které považujete za důležité (léky apod.).


   
Odjezd a příjezd
Odjezd a příjezd 5. 8. 2018
18. 8. 2018
hl. nádraží Praha

Sraz: 5. 8. 2018
12:15 hod. - parkoviště u magistrály před Hl. vlakovým nádražím Praha
viz. mapka
z personálních důvodů je odjezd možný pouze z Prahy
případně po domluvě vlastní odvoz

Návrat: 18. 8. 2018
cca 16:00 hodin
bude ke konci tábora potvrzeno na webu v sekci Letní tábor
Případné vyzvednutí účastníka přímo na tábořišti bude umožněno v době mezi 11:00 až 12:00 hodinou, z důvodu úklidu celého tábořiště v dopoledních hodinách.


   
Spojení s táborem
  některý z našich velitelů bude průběžně na různých komunikačních kanálech zodpovídat Vaše případné dotazy či připomínky, pokud to neohrozí nebo neomezí chod základny.
Každý vedoucí má k dispozici mobilní telefon. Upozorňujeme však rodiče, že spojení je určeno výhradně k řešení naléhavých a výjimečných situací (onemocnění atd.).
Nepřímo můžete svého syna nebo dceru kontaktovat emailem na adrese bzu@bzu.cz.
V žádném případě nelze bezdůvodně předávat děti k telefonu!

Adresa tábora
TZ SKAUT
Žumberk
374 01 Trhové Sviny


   
Přihlášení na akci: Letní tábor 2018
Jste-li naším členem, zadejte uživatelské jméno a heslo v horní části stránky. Poté Vám bude umožněno přihlášení na akci.
V případě, že dosud nejste registrován, pokračujte zde.