Letní tábor 2021

Živě z tábora

Odkazy

Roždělení do čet Bodování ubikací Rozkazy VU
 

Popis činnosti

Zpráva pro rodiče:
vyzvednutí dětí z tábora v sobotu 21.8.2021 je možné mezi 11:00 a 12:30.
Prosím o upřesnění kdo bude odvezen z tábora a nepojede s námi do Prahy.
Děkuji.Sobota: 7.8.2021

Příjezd vedoucích, a jako obvykle papírování a příprava tábora. Zase nevíme kde nám hlava stojí, proč nemáme jednoduché téma a musíme si vymýšlet všechno možné i nemožné.

Neděle: 8.8.2021

A je to tady, po dlouhých a nekonečných hodinách a minutách možná i vteřinách, dorazili do tábora. Jak se ukázalo, letos musí být výcvikový tábor tak utajený, že není ani jako tajný označený. Takže jsme museli jednotku vysadit na jiném místě a v utajení se zavázanýma očima se přesunuli do základního výcvikového tábora.

 
Pondělí: 9.8.2021

První den, začíná nám výcvik, držíme se programu. Už víme, kde je náš nepřítel a co máme dělat. Prostě jsme tady abychom zase zachránili zemi, stát, kontinent, planetu a Svět.

Výcvik probíhá, jak má a v noci museli vybraní vojáci, takže elitní jednotka svádět boj o munici. Byl to těžký boj a na naší straně bylo těžké zranění v podobě nastřeleného ucha u nejmenovaného člena Elitní jednotky. Ač se Filip choval vzorně zranění vyžádalo jeho hospitalizaci na ošetřovně, kde byl ošetřen a poslán zpět k jednotce.

Úterý 10.8.2021

Ach jo, proč musíme vstávat na budíček? Nechci! Chci spát. A pak ještě rozcvička, nebaví mě to. Ale když už jsem na tom výcvikovém táboře tak to zvládnu. Nějaké cvičení, co to je. Výcvik střídá výcvik a ještě máme ostré mise kde plníme různé úkoly a zajišťujeme si podporu obyvatel a munici, hlavně munici té máme nedostatek. Večerní výuka zdravovědy byla obzvláště vyčerpávající, a proto jsme padli a spali hned po večerce.


Středa 12.8.2021

Nevím kde jsem co jsem a proč jsem, jsme tak unavený, že nemáme ani sílu odmlouvat. Šlapeme dál vy výcviku a učíme se vše co potřebujeme, zase nás vyhnali do ostré mise kde jsme měli za úkol pomoci místním partyzánům s rozlousknutím nového kódu kterým nepřítel šifruje zprávy. Po obědě, si jdeme postavit přístřešky a spinkáme v lese. Už se těším, to bude jiný spinkání než doma na zahradě ve stanu.

 

Obrazově

Fotky naleznete v galerii.
 
 

Komentáře

 
 

kpt. Anonym, který se nechtěl přihlásit okomentoval/a

Srpna, 16 v 21:01

"Hrocholík" je pacholík ve stylu pana mjr. Hrocha ;-)

kpt. Anonym, který se nechtěl přihlásit okomentoval/a

Srpna, 12 v 13:11

:D Co je to "hrocholík"